top of page

מתאמנות מרזות, מודות וממליצות

אירה אליאן

34, רו"ח

"למודת דיאטות, עם הצלחות קצרות וכשלונות ארוכים, חיפשתי אותך. הבנתי שאני לא צריכה
עוד דיאטה שאחריה תבוא ההשמנה שוב. הגעתי אלייך כי נמאס לי שהאוכל מנהל אותי והבנתי
שנדרשת כאן ראיה אחרת לגמרי. בתחילה חששתי שהתהליך גדול עלי אבל הכלים החכמים והפשוטים
שנתת לי, הסבלנות שלימדת אותי לעצמי ללכת צעד צעד, איפשרו תהליך שקשה לתאר את
המשמעות האמיתית שלו במילים. רזיתי ומרזה מתוך יחס חיובי לעצמי, בקלות.
לא נלחמת יותר, פשוט רזה, מבפנים ומבחוץ."

גבריאלה קורן

50, מזכירה אקדמאית

"אחרי שנים של דיאטות, הגעתי אליך, חסרת אמון בעצמי וסקפטית לגבי הרעיון של הרזיה ללא דיאטה.
חששתי שיהיה לי קשה, ששוב אתאכזב מעצמי ולא באמת אשתנה.
לשמחתי, פירגנתי אותך לעצמי וזכיתי.
בדרכך המקצועית והאנושית החמה החזרת לי את האמון שלי בעצמי, בגוף שלי.
לימדת אותי יחס חדש לגוף שלי ולעצמי. יצאתי מהתהליך, אשה רזה ובטוחה בעצמה ובכלים הפרקטיים
העומדים לרשותה. תודה על ששיחררת אותי מעול מיותר של שנים."

 

ליטל צור

42, כלכלנית

"ממכנס במידה 48 למידה 38, בלי דיאטה ! בלי מלחמות. רק עבודה מכילה וחכמה עם עצמי.
כמי שחוותה ילדות, נעורים ובגרות כשמנה שרצה מדיאטה לדיאטה, מרזה ומשמינה שוב ושוב.
לא האמנתי שאפשרי לי להגיע למידה הזו ולחיות מציאות רזה. 10 שנים לאחר התהליך ועדיין באותה מידה,
מאחלת לכל אשה את השינוי המבורך הזה בגישה ואת הרווחה שבאיכות החיים שהתהליך הזה העניק לי."

מיכל ד

רמת השרון

לאה יקרה,
כמה ידע, כמה הבנה, כמה אמפטיה וסבלנות.  הגעתי אלייך דרך חברה שעברה את התהליך כי מאוד רציתי גם ,אבל קטנת אמונה הייתי לגבי עצמי. לא האמנתי שזה יעבוד גם בשבילי. 
את חייכת ואמרת "את לא יחידת סגולה, לטוב ולרע" האמנתי בך לא בי ובעדינות מפגישה לפגישה העברת לי את הכתר והפכתי
מלכה בממלכתי. סומכת על עצמי ועל הגוף שלי ונהנית ממשקל שלא חלמתי תודה על הכל!!!   היית לי מתנה

 

טלי י

תל אביב

לאה שלום,
עם סיומו של תהליך האימון אני רוצה להודות לך מקרב לב על התהליך שעברתי.   התחלתי עם אפס אמונה ביכולת שלי לרזות ולהחזיק מעמד במשקל נמוך לאורך זמן. הגעתי אליך עייפה מאין ספור דיאטות ומהמעגל הנצחי של הרזיה- השמנה. חיפשתי פתרון אחר, שלא ידרוש ממני מלחמה מול האוכל ושיאפשר לי איכות חיים לאורך זמן.
מצאתי אצלך דרך חדשה להסתכלות על תהליך ההרזיה בפרט ועל יחסי עם גופי בכלל. למרבה הפלא, למרות שלא עשיתי דיאטההקילוגרמים נשרו ואני מצליחה לשמור על ההישגים לאורך זמן. אך הבונוס העיקרי הוא הרגשת הביטחון  בעצמי, בחיי, בגופי.
על הליווי, ההקשבה, והתמיכה, על כל אלה- תודה!!!
שלך,

ירדנה ש

חיפה

לאה שלום
איך מסיימים ונפרדים לאחר דרך משמעותית ומלאת חוויות וריגושים, אשר פסענו יחדיו? כל כך הרבה שינויים משמעותיים  התחוללו בחיי. אני נפעמת מעצם הזכרון במקום בו הייתי לפני האימון והמקום בו אני עומדת כעת.
פקחת את עיניי לגלות את גופי ואת עצמי מחדש ועל כך אינסוף תודות.
האיכפתיות והמסירות שלך לתהליך האישי שלי   היו נכס יקר בקשר שלנו ואת הבאתם אותם בנדיבות ובנועם.
היכולת שלך להפוך את הקערה על פיה ולהראות לי את גדולתי המעצימה, בכל פעם שהרגשתי כושלת, חיממה את לבי וסייעה לי להתקדם ולהשיג את מטרתי הנפלאה. זוכרת לחייך לעצמי בכל פעם שאני לובשת את הבגדים החדשים  ולהיות גאה על הבחירה בכנות שלי עם עצמי.  ואני אכן גאה !
גאה במי שאני היום, גאה בגוף שלי, גאה בבחירה שלי ובעיקר גאה בחוכמה שהביאה אותי אלייך.
תבורכי,
בהערכה אינסופית

רוני ס

עפולה

לאה,
מגיל צעיר אני זוכרת את עצמי ילדה מלאה, אך רק לקראת סיום התואר הראשון שלי החלטתי שאני רוצה להיות רזה ומנקודה זו התחיל הרומן שלי עם הדיאטות. לא לקח הרבה זמן עד שנכנסתי למעגל, מעגל אכזבה ותסכול, מעגל שלא יכולתי לצאת ממנו. מעגל שתחילתו בתחושת אכזבה, כשלון, חוסר אמונה בעצמי, ייאוש, אני שמנה ולא מסוגלת להצליח, זהו גורל. ואז אני אוספת את עצמי וחוזרת לתוכנית עם רעל בעיניים, אבל מה? הגוף שלי בוגד בי, לא משתף פעולה, אני מתאמצת כל השבוע והמאזניים מסרבות להראות שינוי.

ואז מתוך ייאוש הולך וגובר ידעתי רק דבר אחד: אני בדיאטות מאסתי. לא עוד אכילה לפי תפריט, לא עוד רישומי אכילה, לא עוד מגבלות, די, אין לי כוחות.
אך בתוכי לא ויתרתי על הרצון להרגיש טוב עם הגוף שלי והשביל החדש הוביל אותי אלייך.
אצלך גיליתי שאני לא לבד, בדרכך המקצועית והאנושית החמה החזרת לי את האמון בעצמי, בגוף שלי.

תמיד היית קשובה לצרכיי, ראית אותי לנגד עינייך.
הדרך היתה רצופת אתגרים- היו בה קשיים, ספקות שעלו והופיעו, הראש השמן שהתקשה לקבל את העובדה שאפשר לרזות בלי דיאטה, בלי מגבלות. אך את תמיד היית שם, מקבלת אותי, מבינה, תומכת, קשובה, חושפת בפניי עוד מידע, עוד כלים מדהימים להסתכלות ולהתמודדות.

היה כל כך מרגש להבחין כיצד הגוף שלי פועל איתי בהרמוניה, אני לומדת את השפה שלו ותומכת בו והוא משתף איתי פעולה, מוביל אותי לנקודת האיזון. אני דואגת לגוף שלי ולא פועלת נגדו. אני מצליחה להצר היקפים בלי להתאמץ, אני בטוחה בדרך שלי ויודעת שהפעם התוצאות יציבות.

 

אני לא נמצאת בעוד דיאטה שמסוות תחת שם אחר "אורח חיים", אני באמת אוכלת מה שאני הכי רוצה. האוכל הפך לעוד צורך של הגוף, אין אוכל משמין, מרזה, בריא, טוב או רע. אני יכולה להנות מהאוכל, ללא רגשות אשם. ואני כל פעם מחדש נדהמת מהגוף שלי שמשתף איתי פעולה בקצב שהכי נכון לו. אני לא מלחיצה אותו, מעודדת אותו. והנה, החגורה נסגרת בחור האחרון, המכנסיים מתחילים ליפול, המחמאות מגיעות בלי סוף. ואני? מאושרת, אוהבת את מה שאני רואה במראה, שלמה עם הגוף שלי, לא סופרת קלוריות, לא אובסיסיבית למשקל או לטבלאות למיניהן. אני רזה ולא רק בגוף, קלילה, אוהבת את עצמי ויודעת שיש לי גוף בריא שתומך בי, שחוסך ממני הנהלת חשבונות, שחוסך ממני אכילה לפי שעות, גוף שמאותת לי מה הוא צריך, שאני קשובה לו ויחדיו אנחנו מגיעים לתוצאות מדהימות.

מצטערת בשביל כל מי שממשיך לפזר כספים ומאמצים על דיאטות, כדורי פלא ואבקות. מצטערת בשביל כל מי שלא מפרגן לעצמו תהליך תהליך הרזיה ללא דיאטה באימון אישי ובוחר להמשיך והאמין בדיאטות ולהלחם שנים בעצמו.

לאה היקרה, מאושרת על שמצאתי אותך ובחרתי בך. כשהתרגשתי, התרגשת גם. סמכת עלי כשאני לא סמכתי על עצמי, דאגת שאבין כל דבר שקורה איתי מזוית מבט נכונה. למדת לקרוא אותי ולסמן את הדרך הכי נכונה לי, אישית. למדתי ממך המון ומודה על הזכות הזאת.
היום אני סוף סוף כותבת את סיפור ההצלחה שלי אבל הפעם ההצלחה היא אמיתית ולא אשליה.
תודה רבה.

רוני ס. (עפולה)
 

הדר ג

פתח-תקוה

לאה יקרה
רציתי לאמר תודה.
תודה על שהצלחת להוביל אותי  למקום שכל כך רציתי.
אני כל כך מעריכה כי את פשוט אישה מדהימה!
את אישה שנתנה לי השראה, ראיתי אותך לראשונה וראיתי אישה חזקה, אמיצה, אישה עם המון נוכחות שגורמת להימשך אליה,
להקשיב לה, לקחת ממנה ולשאוף בעזרתה למעלה.
היום כשאני מסתכלת על עצמי, אני יכולה להעיד שגם אני כזאת, כי זו המטרה שהיתה לי ובזכותך ובזכות עצמי הצלחתי.
לאה, אני רוצה לאחל לך שתמשיכי להצליח ולהנהיג אנשים כמו שאת יודעת, את אדם מדהים ויש לך המון לתת. יחד עם זאת, שתדעי תמיד
לקבל, כפי שלימדת אותי
מאחלת לך שנה טובה, שגשוג, הגשמה ושתמשיכי לראות עוד הרבה הצלחות בעבודתך המסורה, ובכלל.
אוהבת המון
הדר ג. (פתח-תקוה)

רותי ב

כרכור

היי לאה

ברצוני לספר לך על הבנתי, שמחתי והצלחתי.

ברגע שהגעתי אליך,  ידעתי שזה מה שחיפשתי כל כך הרבה זמן.  לא עוד סוגי מזון של אסור ומותר, לא עוד שעות אכילה ושעות של כעס, אלא בדיוק מה שחיפשתי.  את ההבנה , את המניע את הגורם האמיתי שלי למשקל העודף שלי.

וכך הגעתי אלייך, ישבתי , הקשבתי, חוויתי, למדתי כל שנייה על עצמי התבוננתי פנימה הבנתי את העיוות בחשיבה , ואת הכעס שמנחה אותי למרוד דרך האוכל, עם תוצאה לא רצויה של עליה במשקל. וראי איזה פלא לאחר שפענחתי את הקוד, וחייתי דרך הכובעים הנפלאים שלך, פתאום המכנסיים נהיו גדולים ממש בלי מאמץ או תסכול, פתאום שוקולד הוא חבר ולא אויב, פתאום ללכת למסעדה לא מצריך פרצוף חמוץ והענשה עצמית, בנחת אני מורידה במתינות ממשקל גופי נהנית ממחמאות , עומדת מול המראה ושמחה,

תודה לך על ההדרכה ההכלה והלימוד המהנה עם תוצאות נפלאות.

(רותי ב.  (כרכור

הילה ח

נהריה

שלום לכולם,
ברצוני לשתף אתכם בתהליך האימון שאני עוברת בגישת "הרזיה ללא דיאטה". הגעתי אל לאה שבעה מדיאטות שגרמו לי רק לחוש רעבה ומתוסכלת, אבל עדיין שבוייה בעולם מושגים של "אסור", "צריך", "בריא" ועוד אין סוף פרדיגמות דיאטטיות.
התחלתי את האימון. האמנתי בדרך החדשה, היא נראתה לי בריאה ושפויה, ופעם ראשונה מצאתי דרך שעצם ההליכה בה שימחה אותי (בניגוד לדיאטות השנואות, ששם אנו רק כמהים כל העת להגיע למשקל המיוחל). ככל שהתהליך התעצם עלו עוד ועוד ספקות: אולי זה לא יעבוד? אולי זה טוב מדי בכדי להיות אמיתי? אולי יש אנשים (אני לדוגמא) שפשוט נולדו להיות שמנים ושום דבר לא באמת יעזור להם? אולי אחזור לדיאטות המוכרות? היו עוד הרבה משפטים יצירתיים כאלה. העלתי בפני לאה את כל הספקות, בזה אחר זה, והיא גרמה לי להבין שהספקות האלה עולים מפני שאני הולכת בדרך שהיא באמת חדשה וזה טבעי ואפילו הכרחי. היא נתנה לי כלים להתמודד עם הספקות, ולאט לאט הם פינו את מקומם לתוצאות שאני מתחילה להבחין בהן בבירור.
אני עדיין בעיצומו של התהליך, השינוי מתרחש בי כל העת. אני לומדת להיות קשובה לגוף שלי, שלמרבה הפתעתי שואף להיות רזה! (אני רוצה לנצל במה זו ע"מ להתנצל בפניו על כל האשמות השוא, ועל כך ששפטתי אותו במשפט לא הוגן, בלי לתת לו את ההזדמנות להוכיח את חפותו). אני לומדת פתאום לפקפק באמונות מגבילות שנראו לי האמת בהתגלמותה. זה דורש הרבה אומץ ונכונות לשחרור הישן וקבלת החדש, אבל זה כל כך מהנה ומשתלם.
אני מודה מקרב לב ללאה על הליווי האישי האכפתי שנשאר איתי לאורך כל השבוע ועל כל הדברים שאני לומדת באמצעותה.
הילה ח. (נהריה)

חני ב

פתח – תקוה

לאה יקרה

אני רוצה להודות לך מקרב לב על החוויה המדהימה ועל השינוי המופלא שיצרתי בחיי שלי ובחיי בתי, בעזרתך. פניתי אלייך בבקשה לעזור לבתי הצעירה. חשבתי לעצמי שהיא צריכה עזרה ואת תלמדי אותה לאכול נכון. לי כלום כבר לא יעזור אבל היא כל-כך צעירה ופשוט חבל שתעבור את מה שאני עוברת. אני זוכרת שאמרת לי "אם את רוצה לעזור לבת שלך, תשקיעי בעצמך, את המשאב שלה" לא הבנתי אז מה שברור לי כשמש היום. התחלתי את האימון אצלך מתוך מיקוד בעצמי ובהמלצתך הנחתי לבתי. ככל שאני השתניתי, הבנתי כמה הזקתי לה עם הראש הדיאטטי שלי. ככל שהשתנתי, היה לי מה לתת לה באמת, ככל שהשתניתי היא השתנתה גם. לא תמיד היה קל אבל מהרגע שנכנסתי לענין ידעתי שאני לא מוותרת. ובאמת זכיתי, יותר טוב מהלוטו תאמיני לי. כשאני שומעת אנשים סביבי מדברים על דיאטה ועל כל מה שהם חייבים לעשות כדי לרזות, אני עצובה בשבילם ושמחה בשבילי. אני קונה לי ולבת שלי בגדים שאנו אוהבות, אני יוצאת יותר, אני חיה כמו שתמיד האמנתי שצריך לחיות. ואוכל אינו מהווה ענין בחיינו, היום אנו יודעות להנות ממנו באמת. וכאמא, אני מבינה עכשיו את המשמעות של להשקיע בעצמך למען ילדיך. פעם חשבתי שלהשקיע בעצמך זה אגואיסטי ועל חשבון ילדיך. שתינו רזות היום ובעיקר חיות בשלום עם אוכל ואוהבות את עצמנו הרבה הרבה יותר.  תודה לך על שפקחת לי את העיניים. תודה, תודה, תודה.

באהבה ענקית

חני ב. (פתח – תקוה)

מירי ש

ירושלים

תחי השפיות.
לאה, אהובתי, הגעתי אלייך כדי שתצילי אותי מעצמי, כדי שתלמדי אותי איך לסתום את פה. הייתי חייבת לרזות ומהר.
לימדת אותי שזו בדיוק הגישה שמשמינה אותי ואני התעקשתי שזה האוכל שמשמין אותי. ותראי איזה שינוי עברתי. אני נזכרת במה שהאמנתי פעם וחושבת לעצמי "מי זאת הטיפשונת הזאת?". יותר מדי שנים חייתי בהאשמה ובחוסר לקיחת אחריות.
הייתי חסרת סבלנות כלפי כולם ובעיקר כלפי עצמי. זה למה פתרונות בזק תמיד קסמו לי. למדתי הבעיה היא לא האוכל סביבי אלא היחס שלי לעצמי. בתהליך המופלא הזה למדתי להיות חברה לעצמי, להקשיב לעצמי, לקבל ללא תנאי. וכולה באתי כדי ללמוד לסתום את הפה. לא ידעתי שאפשר לחיות ככה, לא תארתי לעצמי שאפשר לחוות גם הנאה מאוכל וגם הנאה מהגוף. זה תמיד היה בשבילי, או זה או זה.  זה לא יאמן כמה כח נתתי לאוכל בחיים שלי, כמה חייתי בחוסר מודעות. ואיזה כיף לי היום. לא רק גוף נהדר ואוכל מצוין, הבטחון, הבטחון שלי בעצמי, ביכולות שלי והכיף הגדול שפשוט טוב לי עם עצמי.
ועל כך אני מודה לך הכי הכי.
מאחלת לך המון טוב ומאחלת לכל האנשים בעולם לצאת  אל החופש הנפלא הזה.

חיבוקים ונשיקות
מירי  ש. (ירושלים)

עופר  פ

תל-אביב

שלום לכולם.
כשהגעתי ללאה לבשתי מידת מכנסיים 54. כמי שאוהב אוכל - גם לבשל ולהכין וגם לאכול, אהבתי את הרעיון שמביאה גישת ההרזיה ללא דיאטה. כל חיי עשיתי דיאטה אחת (קצת לפני החתונה) ואחריה ידעתי שלא עוד. אני פשוט לא בנוי לתפריטים המשעממים והדלים האלה. וכך צברתי לי עם השנים קילוגרמים רבים מתוך מחשבה שאני נהנה מאוכל ואף אחד לא יגיד לי לא לאכול. הייתי אנטי דיאטה.
ובתהליך שעברתי אצל לאה הבנתי שהקרבתי את הבריאות שלי ואת הנוחות שלי בשם האנטי הזה. לאה עודדה אותי להיות נאמן לעצמי והרחיבה זאת להרגשה שלי עם עצמי. גם היום, ובטח היום, אני לא נותן לאף אחד לקבוע לי, אני אדון לעצמי ובוחר את מה שנעים לי, ומרגיש לי נכון בלי עקרונות גדולים. למדתי שלאכול על מנת להתריס כנגד גישה או רעיון אינו פועל לטובתי ואינו מוכיח שאני פועל מתוך בחירה חופשית ונאמן לעצמי, ההיפך הוא הנכון, זה היה בבחינת "תמות נפשי עם פלישתים". ככל שהתקדם התהליך המרתק הזה, הפניתי יותר ויותר תשומת לב לעצמי - ממה אני באמת נהנה, עד כמה אני באמת נהנה וזה פשוט מדהים. היום, אני לובש מידה 42 ונהנה מאוכל משובח בדיוק כמו שאני אוהב. המום מכמויות המזון שדחפתי לעצמי פעם, שחשבתי שגורמים לי הנאה. 
ומבין כמה לא ידעתי מהי הנאה, שלא לדבר על סיפוק.
היום, שנתיים לאחר שסיימתי תהליך, אני ממליץ בחום לכל מי שפוחד שיקחו ממנו את ההנאה, להכנס לתהליך שילמד אותו מהי.

בברכה

 

עופר  פ. (תל-אביב)

גליה ט

קרית אתא

לאה יקרה
רציתי להודות לך על כל מה שתרמת לי והשקעת בי,
מבחינתי האימון השיג את המטרות שביקשתי להשיג באמצעותו:
1) שיפור ההרגשה בקשר לעצמי,ובעיקבות כך שיפור ביחסיי הבינאישיים, וחיים מספקים יותר.
2) אין מאבקים סביב האוכל- הרגשת נינוחות בקירבתו.
3)הרזיה  טבעית והרמונית. ללא לחץ ותחושת דחיפות.
מאחלת לך הרבה בריאות וסיפוק בחייך, ושתמשיכי  לתרום מאישיותך המקסימה.
נהנתי לעבוד איתך ולזכות היה לי להכירך,
באהבה רבה,
גליה ט. (קרית אתא)

Please reload

רוצה לקבל את כל הפרטים על התוכנית? 
ראשית בדקי את מידת התאמתך לתוכנית

bottom of page